• Aydınevler Mah. 5546 Sk No:3 Daire:1 Manavgat/ ANTALYA
  • 0 (535) 505-9020

Vizyonumuz

Yazılım Dünyasında Biz

Türkiye'nin güvenilir ve özel yazılım geliştirme konusunda uzman yazılım şirketleri arasında, adı saygın biçimde anılan bir yazılım  firması olmaktır.
Ay Bilişimkurulduğundan bu yana kullanıcılarına kaliteli bir hizmet sunarak hayatı kolaylaştırma ilkesini benimsemiştir.
Vizyonumuz oto galeri web sitelerirent a car web sitelerie ticaret web sitelerirestaurant web sitelerispa web siteleriemlak web sitelerinakliye web sitelerikişisel web siteleriotel & motel web siteleri çözümleriyle hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir.


Öncü yaklaşımlar, yenilikçi ürün ve hizmetlerle cesurca risk almak ve profesyonelliğe yeni standartlar getirerek türkiye'de bilişim sektörünün gelişimine liderlik etmektir. Ay Bilişim şimdi ve gelecekte tüm müşterilerinin yararına, topluma değer katan ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler geliştirerek maksimum verimliliği sağlayan hizmetler gerçekleştirecektir.
bu misyon, profesyonel iş bilincine sahip çalışanlarımızın hevesli çabalarıyla, serbest ve şeffaf bir organizasyon çatısı altında başarıyla sonuçlandırılacaktır.


Hedefimiz


Dünyanın yazılım ve hizmet sağlayan lider firması olmak ve dünyanın ilk yüz yazılım şirketi arasında yer almaktır. İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan çözümleri yeni bilişim teknolojilerini kullanarak üretmektir. hedefimiz, bilişim sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren, saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmaktır.

 Altuğ YILDIZ

Altuğ YILDIZ